모든 제품
담당자 :
Sisi Zhao
전화 번호 :
+86-13853290988
키워드 [ double wall corrugated pipe extrusion line ] 시합 753 상품.
PVC PE MPP PA HDPE 이중벽 골판관 압출 라인
| Transport Package: | Film Package Or Woodcase Package |
|---|---|
| Product Type: | Plastic Corrugated Pipe With Double Wall |
| Pipe Diameter Range: | 32-1600mm |
HDPE PP PVC PE 듀얼 월 코러브 파이프 추출 라인
| Used Condition: | 220-420V/3phase |
|---|---|
| Plastic Machine: | Double Wall Corrugated Pipe Extrusion Line |
| Pipe materials: | PVC / PE / MPP / PA / HDPE |
이중벽 골판지 파이프 압출 라인 32-1600mm PVC PE MPP
| Pipe materials: | PVC / PE / MPP / PA / HDPE |
|---|---|
| Used Condition: | 220-420V/3phase |
| After Sales Service: | Engineers Availiable To Serive |
고속 쌍벽 류류 파이프 추출 라인 32-1600mm
| Capacity: | 150-2000kg/h |
|---|---|
| Production Power: | 100-1000kW |
| Used Condition: | 220-420V/3phase |
플라스틱 PE PP 두 배 벽 물결 모양 관 밀어남 생산 기계 라인
| 모델 부정.: | ST-150 |
|---|---|
| CO 밀어남 기술: | HDPE 플라스틱 물질 |
| 고효율 단일의 스크류 압출기: | 고효율 단일의 스크류 압출기 |

